Hemen Kayıt Olun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Kaptan Captcha'yı güncellemek için resmin üzerine tıklayın .

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.
Düğün Davetiyesi

Düğün Davetiyesi

Ruh eşinizi buldunuz ve düğün tarihi ile mekanınızı seçtiniz. Şimdi sırada diğer adımlar, eğlenceli olduğu kadar uğraşlı da! Adımlardan biri olan davetiye seçimi de en az gelinlik seçimi kadar önemli. Sevdiklerinizin düğününüz ile ilgili göreceği ilk detay, düğün davetiyesi. “En güzel düğün davetiyesi hangisi” ya da “düğün davetiyesi nasıl yapılır” diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Online davetiye seçenekleri arasında farklı tasarımlar bulunur. Online davetiye hazırlamak istiyorsanız bu hizmeti sağlayan en güvenli firma olan Davetino’yu tercih edebilirsiniz.

Davetino ‘nun sunduğu online davetiye hizmeti hem hızlı hem de kalitelidir. Tabi ekonomik düğün davetiyesi için de tercih edebilirsiniz. Dakikalar içerisinde davetiyenizi oluşturur ve sevdikleriniz ile paylaşarak davetiye hizmetine dahil olan LCV yani misafirlerinizin katılım durumu dönüşünü toplayabilirsiniz. LCV için ekstra para ödemenize artık gerek yok!

Daha önceleri kullanılan basılı düğün davetiyesi fiyatlar birçok değişkenden etkilenirken online düğün davetiyesi fiyatları sabittir. Düğün davetiyesi tasarımı ya da düğüne gelecek kişi sayısı davetiyelerin fiyatını etkilemez. Aksine ne kadar kalabalık olursa bizim için o kadar eğlenceli! Davetino üzerinden hazırladığınız web sitesi formatındaki online düğün davetiyelerini dilediğiniz kadar konuk davet etmek için kullanabilirsiniz.

Davetino ‘yu sadece düğün ya da nikah için değil, bekarlığa veda partisi davetiyesi, kına gecesi davetiyesi, nişan davetiyesi, doğum günü davetiyesi, sünnet düğünü davetiyesi gibi davetiyeler için de kullanabilirsiniz. Size özel bir düğün sitesi için en güzel tercih! Tüm etkinliklerinize online davetiye çözümü sunmaya çalışıyoruz.

Hakkında dugun-davetiyesiAcemi

Bir cevap bırakın