Hemen Kayıt Olun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Kaptan Captcha'yı güncellemek için resmin üzerine tıklayın .

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.
Amazon Satış Ortaklığı Eğitimlerine Başlıyoruz :)

Amazon Satış Ortaklığı Eğitimlerine Başlıyoruz :)

Amazon Satış Ortaklığı Eğitimlerine Başlıyoruz 🙂

Merhaba arkadaşlar. Malum eğitimimize konu olan botumuzda amazon hakkında bir kısım var ve bu kısımda amazon satış ortaklığı (affiliate) linklerimizi ekleyebiliyor ve bir kaç tık ile amazan ürünlerini sitelerimiz de paylaşarak ziyaretçilerimize sunabiliyoruz. 

Böylelikle; amazona bizim referansımız ile kayıt olan kullanıcıların tüm yaptığı alışverişlerden komisyon kazanıyoruz.

Bu konuda bende sizler için yeni bir eğitim konusunu, mevcut eğitim içerisine dahil ederek, amazonda sıfırdan nasıl hesap açılır? neler yapılmalı ve sektörler ile ilgili bir çok bilgi ihtiva eden yeni bir eğitim konusu açmaya karar verdim.

Eğitim içerisinde Satış ortaklığı nedir diye bir bölüm eklemedim. Neden derseniz zaten internette bu konuda binlerce makale ve video var.

Tabi bu konuda sizlerden gelen istekler etkili oldu. Ali bey arkadaşıma bu konuda ki rehberliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Eğitim içerisinde neler var?

2-Amazon Affiliate Eğitimi 2. Bölüm Hesap Açılışı (Amazonda hesap açma, kimlik bilgilerini ve adres bilgilerini girme, vergi ve ödeme yöntemlerini seçme hakkında makale ve videolu anlatım)

3-Amazon Affiliate Eğitimi 3. Bölüm Affiliate ile ilgili bölüm. (Ürünleri seçme, linkleri oluşturma, paylaşma vs makale ve ve videolu anlatım)

4-Amazon Affiliate Eğitimi 4. Bölüm Sosyal Medya (Sosyal medyayı en iyi kullanma. Makale vevideolu anlatım)

5-Amazon Affiliate Eğitimi – 5. Bölüm Affiliate İpuçları (Genel Sohbet tadında amazon affiliate ipuçları. Makale ve videolu anlatım)

6-Amazonda Affiliate Yöntemlerinin en iyisi ( Amazonda hangi taktikler uygulanırsa başarı sağlanır? Makale ve videolu anlatım)

7-Amazon satış ortaklığı ipuçları (Satış ortaklığı için detaylı ipuçları)

8-Sizlerden gelen sorular (Makale ve videolu eğitim)

9-Neden Amazon? (Amazonu tercih etmek için bir çok sebep. Makale ve videolu eğitim)

10-Amazon affiliate linklerini sitemiz içerisinde bota ekleme ve yapılacak ayarlar. (Videolu anlatım)

Amazonda satış ortağı olarak sizde güzel gelirler kazanmaya başlamak için, hemen eğitimimize bir göz atın. Satış ortaklığı için gerekli tüm koşullar ve başarılı bir proje geliştirmek, adım adım para kazanmaya giden yollar bu yazı dizisinde yer alıyor.

Bu başlıklarda eğitimimiz hazırlanmakta olup kısa sürede tamamlamaya çalışacağım arkadaşlar. Sizinde Ali bey gibi katkılarınızı esirgememenizi temenni ediyorum. 🙂 Kendinize çok iyi bakın. Allaha Emanet

Hakkında Kazanç EğitimiDoğrulandı


beni takip et

Bir cevap bırakın