Hemen Kayıt Olun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Kaptan Captcha'yı güncellemek için resmin üzerine tıklayın .

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.
Kazancegitimi.com Sitesini Tanıyalım.

Kazancegitimi.com Sitesini Tanıyalım.

Kazancegitimi.com Sitesini Tanıyalım. #kazancegitimi

Kazanceğitimi.com olarak, sitemiz de hem videolu eğitimler hemde resimli anlatımlar ile desteklenmiş makaleler bulunmaktadır.

Dizin ve Blog Hizmeti: Dilerseniz, soru sor kısmından soru sorabilir, makale gönder kısmından makale ekleyebilir, veya site tanıtımı kısmından, sitenizin tanıtımını uzun uzun yazabilirsiniz.

Kolay Kullanıcı Arayüzü: Üyelik için beklemek yok. Anında onay. Mail ileonay gerekir

Kullanıcılar Hakkında Analizler: Sitemize kayıt olan kullanıcılar hakkında bir çok analizi görmeniz mümkün. (Puanı, takipçileri, Yazıları, Eklediği siteleri, takip ettiği yazarlar, yazıları, soruları, anketleri vs.)

Okunma Sayıları ve Ziyaretçi İstatistikleri: Sitemize eklediğiniz yazıları kim görmüş, kim okumuş, kaç defa okunmuş, kim takip etmiş ve daha bir çok eğlenceli özellik

Takip Sitemi: Sitemiz de Üyeleri ve yaptıkları paylaşımları takip edebilirsiniz. Kullanıcılar aynı şekilde sizi ve yaptığınız tüm etkinlikleri takip edebilir.

Bildirim Sistemi: Sitemiz de sizi birisi takip etmeye başladığında veya takip ettiğiniz bir kullanıcı bir yayın paylaştığında anında bildirim alırsınız.

ÖM PM Sistemi: Sitemiz içerisinde tüm kullanıcılara mesaj gönderebilir ve siteden ayrılmadan iletişim kurabilirsiniz. Kullanıcılar size mesaj gönderdiği zaman anında bildirim alırsınız.

Like Dislike Sistemi: Sitemiz de kullanıcıların yaptığı tüm etkileşimleri like veya dislike edebilirsiniz.

Sitenizi Gizleme: Dilerseniz sitemize eklediğiniz sitenizi makul sebebiniz varsa gizleyebilirsiniz. Sitenizi gizlediğiniz zaman siteniz yine dizinde ekli olur ancak, sadece site yönetimi ve siz görebilirsiniz.

Anonim Olarak Soru Sorma: Dilerseniz kendi kullanıcı adınız ile değil de anonim olarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Sabitleme Seçeneği: Dilerseniz küçük bir ücret karşılığı sorunuzu veya blog yazınızı, kategorinin en üstüne sabitleyebilirsiniz. Böylelikle sorularınız, yazılarınız, site tanıtımlarınız, alt kısımlarda kaybolmaz.

Puan sistemi: Sitemize kayıt olduğunuz anda 20 puan kazanırsınız. Kullanıcılar sizi takip etiklerinde yada like ve dislike eettiklerinde anında 20 puan, Birisi sizin yorumunuzu beğendiğinde ve ya sizi takip etmeye başladığında 1 puan vs bol bol puan kazanırsınız.

Rank Rütbe Sistemi: Puanınız arttıkça rank / rütbeniz de artar… Ranklar ve rütbeler site alt kısmında belirtilmiştir.

Bol Kategori Seçeneği: Sorularınızı yada makalelerinizi uygun kategorilere ekleyebilirsiniz.

WordPress Claasic Editor: Classic editor ilemakale yada soru yazarken, istediğiniz şekilde şeffaf, özgür olursunuz ve  anahtar kelime ve site linklerinizi istediğiniz kadar ekleyebilirsiniz.

Tekrar düzenleme: Sorunuzu, makalenizi ekledikten sonra dilediğiniz zaman tekrar düzenleyerek yayınlayabilirsiniz. Düzenlemeden sonra konunuz inceleme için beklemeye alınır.

Anket Ekleme : Sorularınızda yada makaleleriniz de anket oluşturabilirsiniz.

Video Ekleme: Dilerseniz soru yada makalelerinize, konunun daha iyi anlaşılması  bakımından, video ekleyebilirsiniz.

Resim Ekleme: Soru yada makale eklerken, alakalı resimleri ekleyebilirsiniz.

Anında Onay: Beklemek yok anında onaylanır. Konu altından bildirim yaparsanız daha çabuk onaylanır.

Not: Site yönetimi tarafından, sitemiz de; samimi, sahici, aydınlatıcı, herkese faydalı bilgiler paylaşılmaya çalışılıyor. Sizde gerek makale gönderirken, gerek site tanıtımı yaparken, veya soru sorarken aynı yolu izlerseniz herkes için çok faydalı olacağına inanıyorum.

Kopy paste içerikler onaylanmaz. Soru, makale veya site tanıtımlarınızı lütfen özenerek yapın. 

Hakkında Kazanç EğitimiDoğrulandı


beni takip et

Bir cevap bırakın