Katkıda Bulun

WordPress eğitim sitemize katkıda bulunmak, WordPress’i kullanmayı öğrenmek isteyenler için son derece yararlı olabilir. WordPress eğitim sitesimize katkıda bulunmak istiyorsanız, öncelikle konuya hakim olmanız ve WordPress hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Ayrıca, eğitim materyallerini yazabilme, düzenleyebilme ve oluşturabilme yeteneğine sahip olmanız da önemlidir.

Projenin detayları: WordPress eğitim sitemiz de wordpress kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlar, site hitlendirme çalışmaları, SEO vb bir çok konuda ziyaretçilerimize benzersiz ve pratik bilgiler sunmayı amaçlıyoruz. Çıkmış olduğumuz bu yolculukta, sizlerin de engin bilgilerinden faydalanmak adına, sitemize katkıda bulunmanızı gönülden istediğimizi bilmenizi isteriz.

Katkıda bulunmanızın faydaları: Bu siteye katkıda bulunmanızın en büyük faydası, (ziyaretçilerin gözünden) wordpress hakkında, bir çok gözden kaçırdığımız bilgilerin sitemiz de paylaşılması ve tüm ziyaretçilerimize daha çok bilgiyi, daha özetli ve daha kısa yoldan, sonuca ulaştırıcı şekilde sunabilmeyi hedeflemektedir.

Nasıl katkıda bulunabilirsiniz : Bu siteye katkıda bulunmak için, en hakim olduğunuz konu da bir makale hazırlayabilir, veya sitemiz de olması gerektiğini düşündüğünüz bir kategoriyi siz açıp yönetebilir ve sitede ki hataları rapor ederek katkıda bulunabilirsiniz.

Bu siteye katkıda bulunmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Giriş yazın: Gönderinizin amacını, neden katkıda bulunmaya karar verdiğinizi ve ne tür katkılara ihtiyaç duyulduğunu belirtin. Okuyuculara, neden katkıda bulunmaya karar verdiğinizi anlamalarına yardımcı olun.

Konu seçin: İlk adım olarak, WordPress eğitim sitesi için hangi konuya katkıda bulunmak istediğinizi belirleyin. Örneğin, temel WordPress kavramları, yeni çıkan temalar ve eklentiler, site yönetimi veya geliştirme ve SEO gibi konulara katkıda bulunabilirsiniz.

Başlık belirleyin: Gönderinizin konusunu özetleyen kısa bir başlık seçin. Örneğin, “Site İçi Seo Hakkında Asla Yapmamanız Gerekenler!” veya “En İyi WordPress Temaları Hakkında Bilgi Almak İsteri misin” gibi.

Araştırma yapın: Konu hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yapın ve kaynaklarınızı toplayın. WordPress resmi belgeleri, WordPress blogları, forumlar ve diğer kaynaklar size yardımcı olabilir.

Detaylı bilgi verin: Konu hakkında ayrıntılı bilgi verin ve okuyucuların konuyu anlamalarına yardımcı olacak şekilde konuyu detaylandırın. Google de arama yaparak öreneğin: Wodpress site nasıl kurulur? diye arattığınız da googlenin size sunduğu ‘kullanıcılar bunları da sordu’ kısmında yer alan tüm sorulara da konu içerisin de cevap vermeye çalışın.

Kullanıcılar bunları da sordu
WordPress site kurulumu nasıl yapılır?

Eğitiminizi yayınlayın: Sizinde sitede bulunan her hangi bir kategoride eğitiminiz mi var? Bu sitede eğitiminizi 10 makaleye kadar bölerek yayınlayabilir siniz.

İletişim bilgilerinizi verin: (İsteğe bağlı) Okuyucuların sizinle iletişime geçebilecekleri bilgileri belirtin. Örneğin, bir e-posta adresi veya bir web sitesi adresi verin.

 

Teşekkür ederiz: Sevgili Misafir Yazar;  Sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı ve kıymetli zamanlarınızı ve bilgilerinizi bizimle ve ziyaretçilerimiz ile paylaştığınız için size minnettar olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Gönderi eklemek için giriş yapmalısınız .