Hemen Kayıt Olun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Kaptan Captcha'yı güncellemek için resmin üzerine tıklayın .

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.
Bizi seçmeniz için en önemli 20 neden

Bizi seçmeniz için en önemli 20 neden

Bizi seçmeniz için en önemli 20 neden

Kazancegitimi.com ve ekibi olarak Bizi seçmeniz için en önemli 20 nedeni aşağı da açıklamaya çalıştık.

1. Yüksek kaliteli hizmetlerimiz: Sunduğumuz hizmetlerin kalitesi, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde yüksektir. R10‘da 1 yılı aşkın süredir bu sektörde 100+ kişi ile çalıştık ve tek olumsuz yorum almadık.

2. Deneyimli ekibimiz: Alanında uzman, deneyimli ve yetenekli bir ekibe sahibiz. Sizinle her daim ilgili mazeret üretmeyen ve en kısa sürede sorunları fırsata çeviren bir ekiple çalışacaksınız.

3. Müşteri odaklı yaklaşımımız: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanırız. Siz neye ihtiyacınız var bilmiyorsanız yada tam emin değilseniz, projeler yaparak sizin yolunuzu açar, en profesyonele oynarız.

4. Rekabetçi fiyatlarımız: Piyasaya göre rekabetçi fiyatlar sunarız. Bu eğitim içerisinde verilen bilgilerin tamamı tek kalemde hesaplanmaktadır. Ayrı ayrı kişilerden alınması durumunda 10.000 TL üzerinde bir hesap çıkmaktadır.

5. Güvenilirliğimiz: Güvenilirlik, işimizin temelidir ve müşterilerimiz bizimle çalışırken bize güvenebilirler. Sizin için sitelerinize zarar verecek hiç bir işlem yapılmayacağını garanti ediyoruz.

6. Esneklik: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esneklik gösteririz. Siz şu anda müsait değilim dediğiniz anda sizden dönüş alıncaya kadar asla rahatsız etmeyiz. Tüm hizmetlerimiz de hassas ve şeffafız.

7. İşletme etiği: İşletme etiği prensiplerine bağlı kalarak çalışırız. İşletme olmanın verdiği sorumluluğu omuzlarımız da sonuna kadar hissederek, müşterimizle bu çerçevenin dışına çıkmadan iş yaparız.

8. Yaratıcı yaklaşımımız: Yaratıcı yaklaşımımız sayesinde müşterilerimize özgün ve yenilikçi çözümler sunarız. Projelerinize renk katacak ve size beyin fırtınası yaptıracak fikirleri sizlere sunar ve yeni denizlere yelken açmanızda rehber oluruz.

9. İletişim: Açık, net ve düzenli iletişim kurarız. Ekip olarak, ”dışar da olmayız, şarjımız bitmez” şu yada bu bahaneler ile karşınıza asla çıkmayız.

10. Güncel teknolojiler: Güncel teknolojileri kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Her geçen gün yeni teknolojilerin çıktığı genel yaşamımız da olduğu gibi web dünyasında da her gün yenilikler çıkmaktadır. Bütün bu yenilikleri takip ederek sizlerin işini kolaylaştırmak bizim işimiz.

11. Hızlı teslimat: Teslimat sürelerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde ayarlanır ve hızlı teslimat yaparız. Siparişleriniz, bizim değil sizin istediğiniz (o) vakte hallolur.

12. Müşteri desteği: En iyi müşteri desteğini sunarak müşterilerimizin her zaman yanında oluruz. 7/24 bize yazabilir ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

13. İnovasyon: İnovasyona önem vererek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için sürekli olarak gelişiriz. Değişime ve gelişime beşikten mezara kadar açığız.

14. Kişisel verilerin gizliliği: Müşterilerimizin kişisel verilerinin gizliliği konusunda hassasız. Hiç bir bilginiz 3. şahıslar ile asla paylaşılmaz. Bu, sizin sitelerinizin, sektörlerinizin her zaman gizli kalmasını sağlar.

15. Çevreye duyarlılık: Çevreye duyarlılık göstererek sürdürülebilirlik konusunda sorumluluklarımızın farkındayız.

16. İşbirliği: İşbirliği içinde çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Bir taraftan size öğretirken bir taraftan da kendimiz sizden bir çok şey öğrenmeye gayret gösteririz. ”Bir elin nesi iki elin sesi” ilkesine kökten bağlıyız.

17. Hizmet çeşitliliği: Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde müşterilerimize farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarız. WordPress hizmetleri, sosyal medya hizmetleri, adsense ve ads hizmetleri bunlara örnektir.

18. Şeffaflık: İşimizin her aşamasında şeffaf oluruz. Bizimle çalışmaya başlamadan önce whatsap’tan yada telefon üzerinden ulaşarak aklınızda ki tüm sorulara cevap bulduktan sonra ödeme yaparsınız.

19. Hızlı yanıt verme: Müşterilerimizin taleplerine hızlı yanıt veririz. Bizimle çalıştığınız müddetçe çok net ve hızlı olacağımızın sözünü veriyoruz.

20. İşbirliği ile sürekli proje geliştirme: Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışarak sürekli olarak projeler üretir,  gelişir ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için işimizi nasıl gerekiyorsa öyle yaparız.

Bizi seçmeniz için en önemli 20 nedeni burada açıklamaya çalıştık, ama hala sizin sorularınıza yada sorunlarınıza tam cevap verememiş olabiliriz. Eğer öyle ise bizimle iletişime geçmekten hiç bir zaman çekinmeyin. Size aklınızda ki soruların cevabını verecek yeterlilikte ekip ve ekipmanla sizler için buradayız. 🙂

Hakkında Kazanç EğitimiDoğrulandı


beni takip et

Bir cevap bırakın