Hemen Kayıt Olun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Kaptan Captcha'yı güncellemek için resmin üzerine tıklayın .

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.
Sosyal medya otomatik paylaşım eklentisi eğitime eklenmiştir.

Sosyal medya otomatik paylaşım eklentisi eğitime eklenmiştir.

Sosyal medya otomatik paylaşım eklentisi eğitime eklenmiştir.

Bu eklenti sayesinde paylaşımları otomatikleştirmek ve hatta eski yazılarınızı yeniden belli aralıklarla sosyal medya da paylşamnın hazzını yaşayın. En eski içeriğinizden bile bu gün yayınlanmış gibi hit almaya devam edin.

İçeriklerinizi yayınladığınız anda 7 tane sosyal medya sitesinde ve ayrıca facebook gruplarınız da otomatik olarak yayınlayabileceksiniz.

Sosyal medyanın gücü hakkında şurada ki makaleyi okuyabilirsiniz.

Sosyal medya otomatik paylaşım eklentisi Nedir?

Eğitim içerisinde sosyal medya da paylaşım hakkında tüm incelikler yer almaktadır. Sosyal medya otomatik paylaşım eklentisi ile ilgili yaptığımız bir çok incelemnin ardından bu eklentide karar kıldık ve eğitim içerisine ekledik. Eğitimi satın aldığınız zaman sosyal medya otomatik paylaşım eklentisine de sahip olacaksınız.

Otomatik paylaşım yapılan sosyal medya siteleri.

Facebook Sayfalarınız da: Eklenti ile  siteniz de yayınladığınız yazı ve her türlü içerik facebook sayfanız da anında paylaşılır. 

Facebook Gruplarınız da: Eğitim içerisnde; siteniz de yayınladığınız makalenin anında facebook gruplarında nasıl paylaşıldığını öğreneceksiniz.

İnstagram da: Makaleleriniz otomatik olarak instagram da anında paylsaşılır. Aynı zamanda instagramda yazılarınız içerisine link ekleme yapabilirsiniz. Eski gönderilerinizi instagram da paylaşmak istiyorsanız yine eklenti sayesinde bunu yapabileceksiniz.

Twitter de: Makalelerinizin twitter de otomatik olarak anında paylaşılması, ve eski yazılarınızın da sirasıyla yada kendi plandığınız şekilde sıralamaya göre paylaşılmasını öğrencek ve her şeyi otomatiğe bağlayacaksınız.

Linkedin de: Makaleleriniz yayınlandığı anda linkedin de otomatik olarak paylaşılır ve yine sisin belilediğiniz aralıklarla eski makaleleriniz linkedin de otomatik olarak paylaşılır.

VK da: Makalelerinizi yayınladığınız anda vk.com da otomatik olarak paylaşılır ve yine sizin belirlediğiniz aralıklarla eski gönderileriniz de vk.com da otomatik olarak paylaşılır. 

Tumblr da: Makalelerinizin tumblr de anında yada sizin plandığınız zamanda otoamtik olarak nasıl paylaşılacağını öğreneceksiniz.

Google Busines suit te: Eklenti ile makaleleriniz otomatik olarak google busines suitte anında yada sizin belirlediğiniz zamanlar dapaylaşılacaktır. 

Peki sosyal medya paylaşım eklentisini nasıl indiririm?

Sosyal medya otomatik paylaşım eklentisi indirmek için eğitimimi satın almanız gerekmektedir. Bu eğitimi satın alarak neler kazanacağınız ve ne gibi üstünlükleriniz olacağını burada ki makalemizden öğrenebilirsiniz.

Eğitimi satın aldıktan sonra sosyal medya otomatik paylaşım eklentisi linkini eğitim ile birlikte sizlere veriyorum.

 

Hakkında Kazanç EğitimiDoğrulandı


beni takip et

Bir cevap bırakın